חושבים על בריכה לגינה שתגרום לשדרוג החצר שלכם?

תופתעו לגלות כי פעולה זו אינה נחלתם של עשירים מופלגים בלבד, כיום ניתן להגיע אל המטרה באמצעות מגוון תקציבים, הכל מתחיל ונגמר בהגדרת המטרה.
כמובן שהדגמים היוקרתיים בכל אחת מהקטגוריות כאן יכולים להגיע למחירים שונים אך ביצענו עבורכם חלוקה פשוטה ומובנת של האופציות המרכזיות העומדות בפניכם טרם קבלת ההחלטה:
1.
במידה ואתם רוצים מקום להתרענן בו עם בן או בת הזוג / הילדים הקטנים, ניתן בהחלט להסתפק בבריכה עילית לגינה, כאשר היום ניתן להשיגן במחירים שווים לכל נפש וגם ליהנות ממותג כדוגמת BESTWAY כאשר בריכות אלו עשויות מיריעות עמידות המשלבות פוליאסטר ו PVC.
2.
במידה ואתם רוצים בריכה קבועה שתשמש אתכם לאורך כל השנה אך בתקציב הוצאה בינוני, בריכות פיברגלס הן פתרון מצוין כיוון שהן בעצם מגיעות מוכנות וכל מה שצריך הוא לבצע התקנה שלהן באדמה.
3.
הרמה הבאה מבחינת הוצאה היא בריכה מתועשת – הן בנויות בסטנדרט הגבוה ביותר מבחינת חומרים ועיצובים. בהקמתה של בריכה מתועשת נדרשת חפירה והתקנת לוחות וציפוי ויניל אך זמן ההקמה אינו גבוה. כמו כן, מחיר ההקמה נמוך יותר מהקמה של בריכת בטון.
4.
בריכת בטון זהו הטופ איליו ניתן להגיע – בנייה מסוג זה מאפשרת שלל אפשרויות עיצוביות הניתנות להתאמה אישית ודורשת יציקה וריצוף של קירות הבריכה בפסיפס או קרמיקה מתאימים וכן חיפוי לסביבת הבריכה. יש לתת את הדעת לכך שעומק הבריכה יספק אתכם ובמידה ואתם אנשים שאוהבים לגמוע סשנים של שחייה רציפה גם האורך הינו פקטור משמעותי.

כאשר מחליטים על גובה סכום הכסף להשקעה בבניה והמטרה, רצוי להשאיר חלק ממנו גם לאחזקה שוטפת, רובוטים לניקוי ועיצוב סביבת הבריכה. אם נוציא כסף רב על בנייה ונזניח את 3 האספקטים האלו ניתקל בבעיה בהמשך הדרך.
אחזקה – ממגוון כימיקלים וכלור ועד ערכה לבדיקת איכות המים. זוהי הוצאה רב פעמית שכדאי לחשב בחישוב שנתי.
ניקוי – ממוט ניקוי פשוט ועד רובוטים לבריכה שיעשו עבורכם את העבודה.
עיצוב – כדי שבאמת נקבל תוצר מוגמר באיכות ובנראות שרצינו שווה להשקיע בדק עץ, אריחים ופסיפסים במגוון צבעים וסוגים ורמת גימור גבוה של תעלות הגלישה.
כמו כן, תאורת גן רומנטית, תאורה פנימית לפנים הבריכה, צמחיה ססגונית שתתרום לאווירה טובה, וצלייה לימים החמים ינעימו את השהייה במים ומחוצה להם.
אקסטרות – פה אין גבול לדמיון: מתוספות אבזור חד פעמיות ועד לריהוט גן מתאים כגון: כיסאות נוחים, צליות, משחקי מים לילדים, מתנפחים מעוצבים, סל או רשת לכדור במים וכל מה שיגרום לכם הנאה.